З днем Перемоги

Пам'ятайте,друзі,цих людей довіку,
Тих,хто повернувся і поліг в боях.
І вклонімось всі ми низько до землі їм,
Квітами устелим їх тернистий шлях.
Урочистості, з нагоди святкування 74-річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в селі Романківці розпочалися урочистою ходою працівників всіх структурних підрозділів до пам'ятника воїнам-односельчанам.
Зі словами синівської поваги до ветеранів та привітанням з Днем Перемоги до всіх присутніх звернувся сільський голова Валерій Ваданюк.Право запалити Вічний вогонь було надано учаснику бойових дій на сході нашої держави Сергію Михайловичу Пастушку.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх полеглих односельчан,списки яких зачитали учні гімназії.
В знак пам'яті та шани всі присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника.