Чорнобильський набат

Чорнобильський набат.

Чорнобильська трагедія…  Ось уже 32 роки дзвони Чорнобиля стукають в наші серця. Змушують нас зупинитись і озирнутись в той страшний 1986-й. З цієї нагоди працівники бібліотеки – філії села Романківці Ніна Ставарат та Людмила Пшеничко зі своїми користувачами провели годину - пам'яті " Дзвони Чорнобиля стогоном будять" та оформили в читальному залі бібліотеки виставку – застереження «Чорнобилю немає забуття», щоб ще раз в цей день хоч на кілька секунд помовчати і згадати 26 квітня 1986 року.

Не забувати про нього,бо коли вмирає пам'ять про минуле, це минуле може повторитись.