Моє село Романківцями зветься

Сокирянщина продовжує святкувати свої 78 роковини.21 листопада у день храмового свята Архистратига Михайла,5 річниці Гідності і Свободи-це свято завітало і в Романківці.

Розпочалися урочистості з вручення грамот і подяк сільським головою Валерієм Ваданюком  головою районної ради Василем Козаком першим заступником голови Сокирянської держновної адміністрації Андрієм Маркевич працівникам трудових колективів,ветеранам праці та працівникам агроформувань села.Концертна програма розпочалася піснею місцевого поета Василя Гандзія ,,Мій рідний край'' у виконанні ансамблю вчителів місцевої гімназії. Звучали також художні номери від дітей дошкільної установи ,,Чебурашка'', учнів гімназії,ансамблю ,,Любисток'' та гостя села-викладача Богуславського гуманітарного коледжу ім. Нечуя-Левицького Степана Чорного.

На святі були представлені книжкові виставки ,,Моє село-гордість моя''та ,, Місця де родились-завжди святі'',а також виставка ікон вишитих бісером майстрині Анжеліки Продан.

Змістовно розкривали і знайомили присутніх з кожною подією села та району ведучі Ірина Федоришина та Михайло Хорошенюк.

Мультимедійне та музичне оформлення свята здійснили Роман Лянга та Віктор Кремінський.