,,Життєвий листопад''

З нагоди Міжнародного дня людей похилого віку в Будинку культури с.Романківці спільно з бібліотекою, сільською радою, та ветеранською організацією села проведено свято долі,свято життя,,Життєвий листопад''.На свято були запрошені люди поважного віку різних професій.З вітальним словом виступили:сільський голова Валерій Ваданюк,спеціаліст з питань соціального захисту населення сільської ради Катерина Лянга та голова ветеранської організації села Світлана Галушка.

Всі виступаючі бажали присутнім здоров'я,довгих років життя,радості,миру,добра в ім'я розквіту рідної неньки-України.

Музичні вітання дарували:учні гімназії Валерія Ваданюк,Віталіна Лянга та ансамбль Будинку культури,,Любисток''.

Після урочистої частини спілкування продовжилось в теплій,дружній атмосфері де свої вірші читала Галина Адаменко, був перегляд слайдів фотознімків 50-80років м. Присутні в залі згадали і співали пісні своєї молодості.

Ведучими заходу були Світлана Галушка та Ніна Ставарат,а музичне оформлення здійснив Віктор Кремінський.